Senioren

 


Speelschema 2e seizoenshelft 2017-2018

Datums in 2018 tafel 2 tafel 3 tafel 4 tafel 5      tafel 2 tafel 3 tafel 4 tafel 5
8 en 10 jan 9-3 4-2 14-10 1-5     6-13 12-7 8-11
15 en 17 jan   6-5 13-7 8-4   12-1 10-3 9-2 11-14
5 en 7 feb 6-3 8-1 9-10 12-14     4-5 11-13 7-2
12 en 14 feb   11-9 5-7 6-1   4-3 2-10 8-12 13-14
19 en 21 feb   13-2 14-1 11-4   10-5 9-6 8-7 12-3
26 en 28 feb 14-2 10-7 8-9 13-4     12-5 11-6 3-1
5 en 7 maart   11-2 10-1 7-6   14-3 9-4 13-12 8-5
12 en 14 maart 2-6 12-9 14-4 1-7     13-8 3-5 11-10
19 en 21 maart   6-4 13-10 12-11   9-1 5-14 7-3 8-2
26 en 28 maart 5-2 8-3 7-4 14-6     12-10 11-1 9-13

Teams

Team Naam Adres te maken:  
1 Herman Booijink Westdorplaan 144 70 TL
  Harry van Dijk Sparreplein 11 41  
  Simon Dudink Mettingenlaan 206 37  
  Joop Cardol de Gaarden 24 37  
       
2 Theo Oortwijn Sterappel 27, Heino 53  
  Ben Vloedgraven Twickel 112 41  
  Harry Paauw van der Capellenweg 17 35  
  Henk Spijkerman Poggenbeltsweg 2a, Haarle 33 TL
       
3 Johan Bomhof Els 1, Heino 53  
  Henk Hollander Kamille 38 45 TL
  Antoon Bouwmeester Bathmenseweg 33 33  
  Piet Woldberg Göbelstraat 12a 29  
       
4 Johan Rödel de Deel 108 47 TL
  Anton Kruis de Deel 86 37  
  Gerard Kloosterman J. van Arkelstraat 72 35  
  Ben Gr. Schaarsberg Enkstraat 55 27  
       
5 Bertus Koerhuis Koningsspil 14 47  
  Anne van Haaren de Spinde 102 29  
  Theo Kemper Spinhuisstraat 3 27 TL
       
6 Cor Gerritsen de Spinde 98 53  
  Bernard Blankhorst Westdorplaan 62 31 TL
  Jo Blankhorst Iepensingel 36 29  
  Bep Nijenhuis Wilhelminastraat 4 29  
       
7 Henk Nijhuis Rijsterborgherweg 4F43 65  
  Willy Swartjes Botermakerstraat 2 49  
  Fons Montree de Zeis 26, Heino 33  
  Goosen van Mourik Pimpernel 17 31 TL
       
8 Theo Jorink de Holtsprake 6 75 TL
  Bertus Stegeman Esstraat 14 53  
  Rinus Duteweerd BK straat 43b 35  
  Luuk Smit Oude Molenweg 19 29  
       
9 Dick Bomhof Haverakker 32, Heino 47  
  Arnold Hutten Westdorplaan 239 43  
  Herman Jansen Oude Molenweg 15 39 TL
  Gerard Bloemenkamp de Ware 1 27  
         
10 Bernard Kieftenbeld Mettingenlaan 222 51 TL
  Theo Wolfkamp Brugstraat 32 49  
  Henk Bruggeman Kloosterhoek 6 31  
  Albert Leunk Schouwenhage 31 27  
       
11 Antoon Gerritsen de Hilde 34 55  
  Harm Heemstra de Spinde 102 53 TL
  Sander Bezem Laurier 30 33  
  Gert Elferink Kennedylaan 12 29  
  Jan Wentink Lijster 27 27  
       
12 Gerard Ankersmit Schuilenburg 23 45  
  Gerard Oortwijn Vlamingshorst 11a, Heino 37  
  Henk Elbers de Brink 16 37 TL
  Gerard Nijboer Kervel 10 29  
       
13 Jan Meijer Ceintuurbaan 30 45  
  Piet Pont Koriander 31 39 TL
  Willem Spijker Smidshof 7 37  
  Chris van der Woude Korhoen 41 33  
       
14 Gerrit Oplaat Eleonorastraat 17, Dev 55  
  Henk Scherpenhuizen het Erf 42 53 TL
  Henk Ogink Beukensingel 43 29  
  Bob Zootjes Wooldhuisweg 22b, Heino 29  
 

 


 


Eindstand seizoen 2017-2018

Plaats

Team

Wedstrijdpunten

 

1

7 120  
2 13 117  

3

3 105  

4

9 103  
5 12 103  

6

4 102  

7

11 100  

8

1 99  

9

2 84  

10

8 82  
11 6 73  
12 10 67  
13 14 63  
14 5 56  
 

 
Overige

Indien in een team slechts 2 spelers beschikbaar zijn dan s.v.p. één van de reserves bellen, te weten:

Henk Smit Enkstraat 59 45
Gerrit Bomhof Joh. Van Twickelostraat 10 33
Theo Icking het Wolfseind 1 (alleen Ma) 29
Ben Bouwhuis Reiger 60 19

Plaats + aanvangstijd van de wedstrijden:
Alle wedstrijden worden in ons eigen biljartcentrum gespeeld en beginnen om 09.30 uur.

De sterkste speler staat bij elk team bovenaan. De op een na sterkste op de 2e plaats, enz.
Deze volgorde dient ook te worden aanhouden bij het spelen van de wedstrijden.
Dus tijdens de wedstrijden dienen de sterkste van elk team (op het moment van spelen) tegen elkaar uit te komen, en zo verder.

 

De seniorencommissie wenst u wederom een sportieve strijd toe.
Gerard Bloemenkamp & Johan Rödel.